Vyberte stránku

Stavba bazénů – Bazénáři Praha s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávky bazénové technologie od prvotního návrhu až po samotnou realizaci. Zajišťujeme veškeré montáže, údržbu a pozáruční servis bazénů. Provádíme také rekonstrukce a drobné opravy bazénů včetně stavebních úprav.

Chvilka naprosté svobody
První tempa vás přesvědčí na celý život. Již celá tisíciletí patří bazény a koupele ve vodních lázních mezi nutné náležitosti širší domácnosti. Sami poznejte radost ranní koupele, či rozkoš večerní relaxace v křišťálově čisté, chladivé vodě.

Bazény Toscana

Krásné tvary, příznivá cena, rychlá instalace a stabilní ocelová konstrukce – to jsou přednosti bazénů Toscana. Dostatečná hloubka bazénů vám umožní sportovní i rekreační využití. Bazény Toscana nabízíme se stabilní hloubkou 1,20 a 1,50 m. Podle vaší preference dodáme oválný či kruhový tvar konstrukce. Potěšte se a podívejte se na hotové realizace!

Jistota za skvělou cenu
Konstrukce bazénu je tvořena pevným ocelovým plechem ošetřeným několikavrstvým antikorozním nátěrem. Folie dodáváme v modré barvě nebo v podobě mramoru. Bazény Toscana Poraďte se s námi a společně pro vás vybereme ideální bazén či vířivku.

Bazény s folií DLW
„Těžká“ folie DLW – jedno z nejkvalitnějších řešení bazénové fóliové úpravy vůbec! Již 35-letá tradice výroby po celém světě je zárukou neuvěřitelné životnosti této bazénové fólie. Bazény s folií DLW Konstrukce folie je založena na pevnostní tkané vložce TREVIRA, která je vlisována do 1,5 mm tlustého PVC. Tuto folii dodáváme ve třech základních barvách, v dekoru mozaiky a mramoru.

Nechte si udělat zcela variabilní betonový bazén! Vše podle vašich představ!
Folie DLW doslova uvede váš bazén v život! Těleso námi dodaného bazénu tvoří betonový skelet, do kterého je folie vyvařena. Anti-bakteriální úprava fólie a horkovzdušná technologie svařování vám zaručí bezpečí čistoty při vašich vodních radovánkách.

Rekonstrukce s DLW fólií
Vzhledem ke svým pevnostním charakteristikám je fólie vhodná k rekonstrukci starších bazénů. Je nejvhodnějším řešením tam, kde již nelze opravit únik vody či starý vzhled.

Rychlá a efektivní rekonstrukce snadno vyřeší jakékoliv “bazénové potíže”!

Váš bazén se zase stane symbolem rodinné pohody! Provádíme veškeré rekonstrukce a opravy stávajících bazénů včetně jejich příslušenství. Postaráme se o technologické problémy jakýchkoliv bazénových prvků a samozřejmě vám poskytneme odborné rady, jak se vyhnout budoucím problémům!

Rekonstrukce od nás je rychlá a zaručuje trvalou funkčnost. Kontaktujte nás!

Provedeme výměnu folií – jednoduchý a efektivní způsob jak dát vašemu bazénu novou tvář!

Podívejte se na hotové projekty!

Zajišťujeme kompletní odborný servis všech typů bazénů a vířivých van, včetně jejich pravidelné údržby. Postaráme se o dodávky veškerého bazénového příslušenství a jeho montáž. Poraďte se s námi a my vám navrhneme vhodné řešení opravy nebo údržby.

Vy si užíváte bazénovou pohodu – my zajišťujeme její trvání.

Zavolejte nám! My k vám ihned přijedeme provést odborné Odzimování, či zazimování vašeho bazénu. Postaráme se o veškeré pozáruční opravy bazénového příslušenství. Zkontrolujeme kvalitu vody – upravíme její charakteristiku a celkově vyčistíme.

Pomoc nebo odborná rada? Napište nám hned.

Dnešní doba je uspěchaná a plná stresu, proto je velmi důležité klást důraz na vlastní odpočinek a relaxaci.
Naprosto dokonalý relax nám nabízí právě vířivé vany.

Vířivky poskytují hloubkové masáže, tím dochází k uvolnění napětí a mizí bolesti svalstva, kloubů, páteře a dochází k efektivnímu uvolnění celého těla. Koupel ve vířivé vaně stimuluje imunitní systém Vašeho těla, zlepšuje krevní oběh, dodávky kyslíku a také působí blahodárně na následky artritidy.

Vířivá vana působí blahodárně i na naše smysly. Vhodná terapie ke koupeli ve vířivé vaně je i aromaterapie nebo léčebná metoda za využití barevných světel, tzv. chromoterapie.

Vířivá vana dokonale osvěží a povzbudí nejenom Vaší mysl.

Zajišťujeme kompletní odborné čištění všech typů bazénů i vířivých van a to jak ve výjimečných případech, tak i pravidelně. Rovněž na vyžádání klienta zajistíme dodávku veškerého potřebného bazénového příslušenství a jeho případné instalace.

Kontaktujte nás s informacemi o Vašem bazénu či vířivce. Připravíme potřebné vybavení a vyrazíme k Vám. Následně zajistíme nerušené vyčištění Vašeho vodního zařízení.

Vy si užíváte bazénovou pohodu – my zajišťujeme její trvání.

Rovněž provádíme veškeré sezónní úpravy a přípravy.

Zavolejte nám! My k vám ihned přijedeme provést odborné odzimování, či zazimování vašeho bazénu. Postaráme se o veškeré pozáruční opravy bazénového příslušenství. Zkontrolujeme kvalitu vody – upravíme její charakteristiku a celkově vyčistíme. Pomoc nebo odborná rada? – napište nám hned.

Bazén se základním bazénovým příslušenstvím nemusí vždy dostatečně uspokojit všechna vaše očekávání a požadavky, které na svůj nový bazén kladete. Bazénové příslušenství představuje širokou škálu pomůcek a různých bazénových technologií, z nichž si můžete vybrat takové bazénové doplňky, které Vám usnadní údržbu bazénu (vysavače, síťky, kartáče, krycí plachty, apod.). V naší nabídce ovšem najdete také doplňky k bazénu, které vám výrazně zpříjemní koupání, jde například o solární ohřevy, tepelná čerpala, protiproudy a solární sprchy.

Realizujeme sauny a wellnes prvky v domácnostech i wellnes centrech. Máme širokou řadu pozitivních referencí a proklientský přístup. Cenová kalkulace zdarma. Více informací na základě individuálního dotazu zde: +420 777 159 569.

Toužíte po bazénu?
Rádi vám pomůžeme vaše sny realizovat

Plánujete bazén, zastřešení, saunu nebo hledáte vhodné vybavení? Neváhejte a zavolejte nám, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Volejte +420 777 159 569

Realizujeme bazény na klíč

Provádíme kompletní realizaci bazénů a zastřešení dle vašich představ na klíč.

Poraďte se s námi a my Vám navrhneme vhodné řešení opravy nebo údržby.

Skip to content